Byzantine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

+3
Tudor1
Admin
Terkina
7 posters

Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  Terkina Sun Nov 30, 2008 4:13 am

Prosím o podílení se na likvidaci, či alespoň oslabení, hráče VCC, alespoň v našem nejbližším okolí...jeho města:

vcc
ﺉﮨﮘﮡﺅﮧﭮ Kofola2 77/73 LVL24
ﺉﮨﮘﮡﺅﮧﭮ Mykiška 78/74 LVL23
ﺉﮨﮘﮡﺅﮧﭮ Vinea 78/75 LVL25
ﺉﮨﮘﮡﺅﮧﭮ Kofola 77/75 LVL25
ﺉﮨﮘﮡﺅﮧﭮ Stoka 80/75 LVL15
ﺉﮨﮘﮡﺅﮧﭮ Sweet 72/70 LVL12
Terkina
Terkina

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 21. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  Admin Sun Nov 30, 2008 9:35 am

Ja se přidávám taky Cjanek ho drancuje prakticky každý den a né jednou :p Takže deme do toho taky .. Very Happy Very Happy Very Happy
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 17. 10. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Boj

Příspěvek  Tudor1 Sun Nov 30, 2008 3:16 pm

Já se taky podílím. Jsem totiž jeho cíl a ode dneška jeho noční můra. Dneska si u mně zlikvidoval spoustu vojáků. Ještě že mi cjanek pomohl Exclamation Exclamation Exclamation
Tudor1
Tudor1

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 11. 08
Location : Brno

http://www.tudor1.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Kil vcc

Příspěvek  Lord Nazdar Sun Nov 30, 2008 5:54 pm

Právě jsem poslal na vcc ( sveet ) 3 útoky. Asi to bude slabé ale ať se klidně pos... What a Face
Lord Nazdar
Lord Nazdar

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 17. 10. 08
Age : 29
Location : Jesenice u Prahy

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  mor Mon Dec 01, 2008 8:42 pm

Myslíte že bych se taky mohl zapojit?
mor
mor

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 24. 10. 08
Age : 38
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  Admin Mon Dec 01, 2008 9:16 pm

Určitě jo !! Jelikož se snaží od vrátit naše útoky !! :p Na mně teďka posíla pár lodí na všechny města ale žádný problém Very Happy Very Happy Very Happy
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 17. 10. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  mor Mon Dec 01, 2008 10:41 pm

Tak dobře jaký město doporučujete?
mor
mor

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 24. 10. 08
Age : 38
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Stoka?!

Příspěvek  anitramka Mon Dec 01, 2008 11:55 pm

Co se pustit do další jeho vesnice? navrhuju Stoka, zkusím ho špehnout.

anitramka

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 30. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Chi chi

Příspěvek  Tudor1 Tue Dec 02, 2008 12:30 am

anitramka napsal:Co se pustit do další jeho vesnice? navrhuju Stoka, zkusím ho špehnout.

Tady to je jak na běžícím pásu... každý si vybere který město bude drancovat... Vy si tady z VCC uděláte zachvilku supermarket. Very Happy Very Happy Very Happy
Tudor1
Tudor1

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 11. 08
Location : Brno

http://www.tudor1.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  mor Tue Dec 02, 2008 4:40 pm

Vytáhl špeh něco?
mor
mor

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 24. 10. 08
Age : 38
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  Admin Tue Dec 02, 2008 9:57 pm

Zdarvím všechny jedno vím jistě VCC je ZMRD a SRAB !! A buď to vyřeším jelikož tu už Constantine není a nebo bude válka ale jenom sním To si pište !! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 17. 10. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty VCC a blokace

Příspěvek  Terkina Thu Dec 04, 2008 3:09 am

Zdravím, tak bohužel se stalo to, že nejspíš funguje nějaká spolupráve mezi VCC a GOperátorem...mně a cjankovi zablokovali účty z důvodu zastupování, tak vás varuji. Není přípustné přihlašovat se z jedné IP i na minutu na jiného hráče...někomu to prochází, mně to neprošlo ani jednou...co za tím asi je? Zrovna jsme si to vyřizovali s VCC...a hle, pranýř! Myslím, že ty sviňárny nedělá jenom VCC, ale i ti nahoře! Přeji Všem hodně štěstí, protože já už nehraju Crying or Very sad
Terkina
Terkina

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 21. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Mimochodem...

Příspěvek  Terkina Thu Dec 04, 2008 3:12 am

Nahlašovala jsem ho kvůli "bušení" a nic....takže se ničemu nedivte....halt někdo smí a někdo ne!
Terkina
Terkina

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 21. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  Admin Thu Dec 04, 2008 4:42 pm

jo ale to prostě není správný to se bude řešit terkino neodcházej jsou tu volný dva účty jeden dyžtak dostaneš ty a cjanek .. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 17. 10. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Co xanadu?

Příspěvek  mor Thu Dec 04, 2008 9:55 pm

xanadu už se hodně dlouho npřipojila
mor
mor

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 24. 10. 08
Age : 38
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Erik

Příspěvek  Terkina Thu Dec 04, 2008 10:37 pm

Ten zamindrákovanej Erik (GO) ani neodepsal na ticket, na který jsem posílala omluvu, že se to stalo pouze jednou a že mohl alespoň poslat upozornění a ne hned zablokovat účty....a nic, prý jedině stížnost na SGO, pak na GA, nevíte kde to je? To mi psal Numir GO z Gammy....protože ten náš Erik, co je na Thétě je k ničemu...zamindrákovanej búúúú
Terkina
Terkina

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 21. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  Constantine Sun Dec 07, 2008 2:41 am

Vidím, že ste si ho podávali, kým nedal BANy. On je poriadne zbabelý zákerák, robí si čo mu vyhovuje. BANuje keď prehráva a inak sám porušuje pravidlá. Ja som za to, že pravidlá by sa mali dodržiavať (hl. multiúčty a vulgarizmy - vcc je výnimka) a keď je niekto, kto tak nerobí, tak mu aj poriadne ukázať. Ale on to spravil jedine preto, lebo prehrával. Keby vyhrával a niekto by na neho napríklad nadával (aj tak by bola každá nadávka pre neho len pochvalou), tak by mu to bolo určite jedno.

Ešte že Revolution vedie dobrú diplomaciu.
Constantine
Constantine

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 18. 10. 08
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  Constantine Sun Dec 07, 2008 2:45 am

Ako sa moja správa dostala sem? Nevadí. S tým Ti Terkina nepomôžem. Skús sa toho z Gammy opýtať na viac. Majú to tu fakt blbo. A na tie pravidlá doplatia len tí najčestnejší.
Constantine
Constantine

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 18. 10. 08
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Konec

Příspěvek  Terkina Sun Dec 07, 2008 11:57 pm

No, já už na Thétě skončila...prostě jsem se jednou přihlásila a podívala se na jiný účet a konec...Jak napsala jedna holčina, Erik na Thétě seká BANy, jak Baťa cvičky a nedívá se doprava, doleva...nezkoumá, zda ten či onen je opravdu podvodník, zda opravdu jen dotyčný nečetl pravidla, zda to udělal jednou, nebo víckrát a myslím, že by se mu nic nestalo, kdyby napsal mail, tytyty, to se nedělá, aby si to člověk mohl alespň uvědomit! Ne, je přece mnohem snadnější smazat roční úsilí bez soudu! Je to jako za komunistů!
Terkina
Terkina

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 21. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Hm

Příspěvek  Lord Nazdar Mon Dec 08, 2008 7:41 pm

blbec jeden!
Lord Nazdar
Lord Nazdar

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 17. 10. 08
Age : 29
Location : Jesenice u Prahy

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  Admin Wed Dec 10, 2008 7:02 pm

Jj přesně neumí hrát a je to srab !!
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 17. 10. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení) Empty Re: Hráč VCC a jeho likvidace (oslabení)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru